دولت پرداخت بدهی‌های خود را اولویت قرارداد

دولت پرداخت بدهی‌های خود را اولویت قرارداد

عضو هیئت نمایندگان اتاق بازرگانی تهران گفت: در بودجه سال 95 دولت باید پرداخت بدهی‌های خود را در اولویت قرار دهد.

محمدرضا نجفی منش عضو هیئت نمایندگان اتاق بازرگانی تهران در گفتگو با خبرنگاران، با اشاره به اولویت‌های بودجه سال 95 گفت: اولین و بارزترین اولویتی که دولت باید در تدوین بودجه 95 در نظر بگیرد پرداخت بدهی دولت به پیمانکاران، سازمان تأمین اجتماعی و بانک‌ها است.

 

ایشان افزودند: با پرداخت بدهی دولت به پیمانکاران کسب و کار به نوعی رونق می‌یابد چرا که پیمانکاران می‌توانند بدهی‌های خودرا به بانک‌ها پرداخت نمایند و پروژه‌های  جدیدی را شروع کنند.

 

رئیس کمیسیون تسهیل کسب و کار اتاق بازرگانی تهران تصریح کرد: همچنین با تسویه دولت با بانک‌ها قدرت وام دهی بانک‌ها افزایش می یابد و با تحرک در این بخش شاهد رونق تولید و صنعت خواهیم بود.

 

نجفی منش تاکید کرد: باید ترتیبی اتخاذ شود تا پرداخت مالیات بر ارزش افزوده از حالت تعهدی به نقدی تبدیل شود.

 

وی در ادامه صحبت‌های خود با اشاره به اینکه دولت 25 درصد درآمدهای خود را از محل نفت و 75 درصد باقیمانده را از سایر درآمدها مورد نظر قرارداده  گفت: یکی از این درآمدها مالیات است که دولت باید به این مساله توجه کند که اعمال فشار برای دریافت مالیات صنایع و فعالان خصوصی را زمین‌گیر می‌کند.

 

عضوهیئت نمایندگان اتاق بازرگانی تهران تاکید کرد: برای افزایش درآمد دولت از محل مالیات پیشنهاد می‌شود که از سازمان‌هایی که مالیات نمی‌پردازند مالیات دریافت شود ودر حال حاضر بیش از 40 درصد اقتصاد کشور مالیات پرداخن نمی کنند.

 

رئیس کمیسیون تسهیل کسب و کار اتاق بازرگانی تهران با اشاره به لزوم کاهش هزینه‌های دولت گفت: دولت باید هزینه‌های خود را کاهش دهد وبه سمت کوچک سازی قدم بردارد چرا که در حال حاضر هزینه‌های دولت بسیار زیاد است.

 

 

 


تصاویر این صفحه
برچسب ها

-


یادداشت کاربران

درج یک یادداشت :

نام کاربر :
پست الکترونیکی :
وب :
یادداشت :
کد امنیتی :

بخش کاربران سایت

نام کاربری :
کلمه عبور :
کد امنیتی :
گذر واژه را فراموش کردم !

نرخ آنلاین ارز

بیمه کالا

آخرین اخبار

سایتهای مرتبط

آمار بازدید

تاریخ : 1398/12/01

امروز : 15

دیروز : 20

بیشترین بازدید : 457

بازدید کل : 97629

Ipشما : 34.204.191.0